Tobias Steen og Tim Kallestad tas opp i A-lagets treningstropp

7/22/2026

Tobias Steen (2009) og Tim Kallestad (2008) er nå tatt opp i A-lagets treningstropp og vil trene fast med A-laget fremover.

Tobias Steen og Tim Kallestad tas opp i A-lagets treningstropp

Notodden Fotballklubb fortsetter satsingen på unge og lokale spillere. Tobias Steen (2009) og Tim Kallestad (2008) er nå tatt opp i A-lagets treningstropp og vil trene fast med A-laget fremover.

Tobias er oppvokst på Notodden, mens Tim er fra Bø og kom til Notodden Fotballklubb før vårsesongen. Begge har vist gode tendenser i 4. divisjon, samtidig som de har imponert med innsatsen og holdningene sine når de har trent med A-laget.

At unge spillere får muligheten til å ta steget opp er en viktig del av Notodden Fotballklubbs strategiplan, hvor utvikling av egne og lokale spillere står sentralt.

🗣️ Erlend om uttaket:

"Det er gledelig å kunne gi to lokale gutter muligheten til å ta steget opp og trene fast med A-laget. Dette er en viktig del av klubbens strategiplan, hvor utvikling av egne, lokale spillere står sentralt. Vi har stor tro på begge to, og ser frem til å følge utviklingen deres videre."

Vi gratulerer Tobias og Tim med muligheten, og gleder oss til å følge utviklingen deres videre i Notodden Fotballklubb.