Oppsummering fra NFKs årsmøte

Her kan du lese referatet fra årsmøtet som ble gjennomført på Snøgghuset torsdag 2. mars 2023.

Trykk her for å lese det signerte og godkjente referatet fra årsmøtet.

Trykk her for å lese årsberetningen.

Blomsterhilsen.jpg
Fra venstre Arve Bjerkan, Bente Stykket, Ingar Kjosvold og Oddvar Kollsete

Klubben ved styreleder Jonny Pettersen takket av disse personene etter lang tjeneste for NFK:

Ingar Kjosvold

Takker av etter åtte år i NFK-styret med diverse verv. Ingar har vært med som en av de største sponsorene helt siden klubben ble stiftet i 1999, Han har også vært med og finansiert flere enkeltspillere. Han har bidratt på utallige dugnader og er den i klubben som har solgt desidert flest bil-lodd.  Han er klubbens æresmedlem og er og blir en legende i NFK. Vi er ydmyke og takker for alt Ingar har bidratt med helt siden klubbens spede begynnelse!!!

Heldigvis takket Ingar ja til å bli med i valgkomiteen de to neste årene. Så derfor vil nok den godeste Ingar bli å se også de kommende årene.

Bente Stykket

Bente Stykket kom inn i styret sammen med Ingar for åtte år siden. Har vært en trofast bidragsyter i alle disse årene, er en virkelig NFK-supporter og går ikke av veien for god diskusjon. Bente har også takket ja til å bli med i valgkomiteen de neste to årene og blir også å se på kampene fremover. Vi takker for innsatsen!

 

Oddvar Kollsete

Oddvar takker av etter tre år som leder av valgkomiteen. Oddvar er også en super NFK-supportyer som ikke går glipp av mange kamper. Oddvar blir å se på Sætre når kampene tar til og vi takker for innsatsen!

 

Arve Bjerkan

Arve har vært med siden klubben ble stiftet i 1999. Han har bidratt på følgende måte: spiller, trener, markedssjef, daglig leder, leder for Gatelaget. De siste årene har han hatt hovedansvaret for Gatelaget. Arve går nå over i ny stilling i Notodden Kommune. Vi takker Arve for alle årene og vi er sikre på at også Arve blir å se på Sport når kampene starter opp igjen.

Tore P Årets NFKer.jpg
Tore Pedersen mottok trofeet for Årets NFK'er til stor applaus fra salen

Tore Pedersen - Årets NFK'er 2022

Det var et populært valg at Tore Pedersen ble Årets NFK'er. Klubben har vært inne i en meget tøff tid med økonomiske kutt på alle fronter. Dette har medført at viktigheten med å få med frivillige på dugnadsarbeid har blitt viktigere og viktigere. Tore er en meget dyktig og kunnskapsrik person som virkelig har tatt tak i disse vanskelige tidene og han har bidratt slik at klubben fortsatt står godt rustet sportslig for alle klubbens lag. Vi gratulerer som Årets NFK'er! 

 

Utmerkelser:

Alle prisvinnerne.jpg
Her er alle som mottok utmerkelser på årsmøtet (Halvor Lien Haug var ikke tilstede)

 

Følgende mottok utmerkelser:
G19 - 1 årets toppscorer:Hans Torjus Gampedalen
G19 - 1 årets spiller:Trym Bjåen Telle
G19 - 2 årets toppscorer:      Hans Torjus Gampedalen
G19 - 2 årets spiller:  Mohammed Haji
Rekruttlaget 4. div årets toppscorer: Halvor Lien Haug
Rekruttlaget 4. div årets spiller: Simen Saga Vaalanes
Årets toppscorer A-laget:Melvind Frithzell
Årets spiller A-laget:    Adrian Berntsen
Årets utviklingspris:Andreas Førde Sørensen
  
Årets NFK`er ble tildelt:Tore Pedersen

Vi gratulerer alle vinnerne med fortjente utmerkelser!

 

Her følger det nye styret for 2023:

LederJonny Pettersen
NestlederTrond Henning Hansen
StyremedlemØyvind Sauarlia
StyremedlemAase Katrine Flaaten
StyremedlemTore Pedersen
StyremedlemAileen Innleggen
StyremedlemLene Weirud
VaramedlemAnita Bakka

 

Kontrollkomite for 2023:

LederHans Olav Dalen
MedlemMarit Velta
VaramedlemKatrine Dahl

 

Valgkomite for 2023:

LederÅdne Berget
MedlemBente Stykket
MedlemIngar Kjosvold
VaramedlemBjørn Aasmund Vaa

 

 

Annonse: