Kampen mot Brattvåg er utsatt

Etter at SAS kansellerte avgangen med NFK-gutta til Ålesund.

Meget trist og beklagelig at SAS ikke klarer å håndterer dette på en bedre måte. Dessverre begynner det å bli kjente toner fra dette selskapet.

Det vil komme en avklaring om nytt kamptidspunkt en av de nærmeste dagene.

 

FORHÅNDSOMTALE:

Etter en flott start og 4-0 seier over Ørn Horten i åpningen, tar NFK-gutta i dag turen til Brattvåg.

Det er første gang Brattvåg og NFK møtes til kamp. Brattvåg startet sesongen med en 3-0 seier borte mot Træff. Laget har også flere gode resultater i treningskampene før sesongen startet.

NFK kommer fra en meget sterk serieåpning da det ble seier 4-0 mot Ørn Horten. Hat-trick av Melvin Frithzell på syv minutter og et mål av Adrian Berntsen sikret den meget gode åpningen på årets PostNord-liga.

Vi er meget spent og ser frem til dagens seriekamp mot Brattvåg. NFK drar til Brattvåg med denne troppen:

Maciej Raniowski, Matias Finnestrand, Adrian Berntsen, Jone Bjerkan, Tobias Bjørnstad, Melvin Frithzell, William Husebø, Sebastian Jørgensen, Kristian Kjeverud Eggen, Sander Nordbø, Noah Riise, Sondre Svarstad, Trym Telle, Abel Tjomsland og Jonas Torgersen Jonassen.

Vi ønsker gutta lykke til mot Brattvåg!

Trykk her for lagoppstillinger og kampfakta.

Fotball er som vi alle vet best på stadion, men er du forhindret fra å ta turen til Brattvåg så er det mulig å se kampen på Direktesport hvis du har abonnement. 

 

Annonse: