Klubben

Her følger en presentasjon av klubbens administrasjon/støtteapparat samt årets styre.

ADMINISTRASJON

 

Daglig leder:
Per Arne Hansen
E-post: per.arne.hansen@notoddenfk.no
Mobil: +47 920 62 051

Hovedtrener A-lag:
Kenneth Dokken
E-post: kenneth.dokken@notoddenfk.no
Mobil: +47 976 63 477

Assistenttrener A-lag:
Knut Hoås Foldøy
E-post: knut.foldoy@notoddenfk.no

Markedssjef:
Arve Bjerkan
E-post: arve.bjerkan@notoddenfk.no
Mobil: +47 470 18 066

Markedsmedarbeider:
Martin Brekke
E-post: martin.brekke@notoddenfk.no
Mobil: +47 954 52 099

Leder utviklingsavdeling
Tore Pedersen
E-post: tore.pedersen@notoddenfk.no
Mobil: +47 958 85 251

Innkjøps- og utstyrsansvarlig:
Tommy Folsersås
E-post: tommy@notoddenfk.no
Mobil: +47 990 01 977

Leder drift og vedlikeholdsavdeling
André Weirud
E-post: drift@notoddenfk.no
Mobil: +47 959 36 700

Regnskapsfører
Roar Uglem
E-post: roar@notoddenfk.no
Mobil: +47 909 59 638

Lagleder A-lag:
Arild Støa
E-post: astoea@online.no
Mobil: +47 975 87 471

Video/Altmuligmann
Eyvind Dahl
E-post: eyvind.dahl@notoddenfk.no
Mobil: +47 922 06 291

Kjøkken/Kioskmedarbeider
Camilla Eriksen
E-post: camillae39@gmail.com
Mobil: +47 401 00 091

 

STYRET

Styreleder
Ingar Kjosvold
ingar@notror.no
Mobil: +47 959 84 395

Nestleder
Bente Stykket

Styremedlem
Beathe Gjerde

Styremedlem
Jorunn Landsverk

Styremedlem
Øyvind Sauarlia

Varamedlem
 

Annonse fra Obos-ligaen: