Macron eliteturnering G14 (f.etter 1/1-2005)

Macron eliteturnering for G14 arrangeres helgen 5.-7.april 2019

Viktige datoer:

1.februar: Innbetaling av påmeldingsavgift

28.februar: Siste frist for å gi beskjed til turneringsansvarlig om antall overnattende personer

1.mars: Innbetaling for overnatting

Her er gruppe- og kampoppsett:

  • Pulje A: 
  • Skedsmo FK
  • Flint Tønsberg
  • Notodden FK
  • Stord
     
  • Pulje B
  • Holmen
  • Gjelleråsen
  • Randesund
  • Ørn Horten
     
  • Pulje C:
  • Kåsen
  • Ølen
  • Lørenskog
  • Fredrikstad

 

KampDagType kampTidBaneHjemmeBorteResultat
1FredagGruppespillSluttNotodden StadionSkedsmo FKNotodden FK1-2
2FredagGruppespillSluttIdrettsparkenFlint TønsbergStord3-0
3FredagGruppespillSluttNotodden StadionHolmenRandesund0-2
4FredagGruppespillSluttIdrettsparkenGjelleråsenØrn Horten6-2
5FredagGruppespillSluttNotodden StadionØlenFredrikstad0-3
6FredagGruppespillSluttIdrettsparkenKåsenLørenskog1-5

 

KampDagType kampTidBaneHjemmeBorteResultat
7LørdagGruppespillSluttIdrettsparkenStordSkedsmo FK3-4
8LørdagGruppespillSluttNotodden StadionNotodden FKFlint Tønsberg1-1
9LørdagGruppespillSluttIdrettsparkenØrn HortenHolmen6-2
10LørdagGruppespillSluttNotodden StadionRandesundGjelleråsen0-3
11LørdagGruppespillSluttIdrettsparkenLørenskogØlen8-0
12LørdagGruppespillSluttNotodden StadionFredrikstadKåsen2-2

 

KampDagType kampTidBaneHjemmeBorteResultat
13LørdagGruppespillSluttIdrettsparkenSkedsmo FKFlint Tønsberg2-3
14LørdagGruppespillSluttNotodden StadionNotodden FKStord0-6
15LørdagGruppespillSluttIdrettsparkenHolmenGjelleråsen0-8
16LørdagGruppespillSluttIdrettsparkenRandesundØrn Horten2-3
17LørdagGruppespillSluttIdrettsparkenKåsenØlen4-2
18LørdagGruppespillSluttIdrettsparkenLørenskogFredrikstad0-0

 

KampDagType kampTidBaneHjemmeBortetResultat
19SøndagPlasseringSL.straffeIdrettsparkenHolmen IFØlen3-4
20SøndagKvartfinaleSluttIdrettsparkenFlint TønsbergKåsen2-1
21SøndagKvartfinaleSluttNotodden StadionGjelleråsenStord1-3
22SøndagKvartfinaleSluttIdrettsparkenLørenskogNFK11-0
23SøndagKvartfinaleSluttNotodden StadionØrn-HortenFredrikstad2-0
24SøndagPlasseringSluttIdrettsparkenRandesundSkedsmo1-0
25SøndagSemifinaleSluttIdrettsparkenFlint TønsbergStord0-1
26SøndagSemifinaleSluttNotodden StadionLørenskogØrn-Horten3-2
27SøndagFINALE15:45Notodden StadionStordLørenskog 

Tabell Pulje A:

 LagKamperVUT-+-/+P
1.Flint tønsberg32103747
2.Notodden FK321183-54
3.Stord310279+23
4.Skedsmo310287-13

 

Tabell Pulje B:

 LagKamperVUT-+-/+P
1.Gjelleråsen3300217+159
2.Ørn Horten32011011+16
3.Randesund310264-23
4.Holmen3003162-140

Tabell Pulje C:

 LagKamperVUT-+-/+P
1.Lørenskog3210113+127
2.Fredrikstad312025+35
3.Kåsen311197-24
4.Ølen3003152-130

Toppscorer:

Navn:Lag:Mål:
Christoffer PedersenLørenskog10
Lourds LeonGjelleråsen7
Ibrahim AlzzerFlint Tønsberg6

Kamba Tumba                                                 Ørn-Horten                              7

Kjell-Kristian Jacobsen                                    Gjelleråsen                                 4 

Alexander hjelmhaug                                       Kåsen                                         4

Annonse fra Obos-ligaen: