2. RUNDE I NM

Det blir ny bortekamp i cupen onsdag 22. mai kl. 18.00.

I dag ble det klart at Bærum blir motstander i cupens 2. runde på bortebane.

Bærum vant 2-1 over Follo i den 1. runden og tok seg videre til cupens 2. runde.

Kampen skal spilles onsdag 22. mai kl. 18.00.

Kampene spilles slik: 

Kvik Halden – Lillestrøm
Fredrikstad – Sarpsborg 08 (20.00 på NRK)                      
Moss – Kongsvinger                                                                      
Grorud – HamKam                                                                                       
Ullern – Strømsgodset                                                                              
Kjelsås – Skeid                                                                                
Asker – KFUM Oslo                                                                        
Bærum – Notodden                                                             
Lørenskog – Ull/Kisa                                                                      
Eidsvold Turn – Vålerenga                                                           
Elverum – Stabæk (spilles 21/5)                                                  
Fram - Raufoss                                                                                 
Pors – Mjøndalen                                                                 
Jerv – Sandefjord                                                                            
Arendal – Odd                                                                                  
Hinna – Viking (spilles 23/5)                                                  
Egersund - Bryne                                                                          
Vard Haugesund – Sandnes Ulf                                                 
Sotra – Haugesund                                                                         
Fyllingsdalen – Nest Sotra                                                           
Åsane – Brann (spilles 23/5)                                       
Florø – Aalesund                                                                       
Hødd – Sogndal                                                                               
Brattvåg – Kristiansund                                                               
Sunndal – Molde (spilles 23/5)
Tiller – Rosenborg                                                                          
Nardo – Ranheim                                                                 
Levanger – Stjørdals/Blink                                                                       
Junkeren/Strømmen** – Bodø/Glimt
Melbo – Tromsø                                                            
Harstad – Tromsdalen                                                                   
Fløya - Alta                                                                                        

**Junkeren – Strømmen spilles 8. mai

Annonse fra Obos-ligaen: